Cvičení rodičů a dětí

Cvičení rodičů a dětí (Sokolík) je hravé cvičení rodičů s dětmi, hračkami i cvičebními pomůckami. Základní pohybové aktivity (lezení, plazení, poskoky...).

Cvičení s dětmi probíhají vždy za účasti rodiče a mají za cíl hlavně začít rozvíjet pohybové návyky, podpořit koordinaci celého těla a rovnováhu, zaměřit se na rozvoj lezení, chůze a překonávání menších překážek.

Každá hodina má pro děti zajímavý úvod s přivítáním a rozhýbáním celého těla. Následuje hlavní blok, ve kterém děti zkouší pod vedením cvičitelky nové dovednosti nebo opakují ty již naučené. Na závěr čeká na všechny zábava v podobě hry s míči, bublinkami, padákem a opičí dráha.

Cvičení je určeno pro mladší děti od 2 do 5 let.

Plánujeme cvičení pro starší děti

Den upřesníme: čtvrtek od 17:15 - 18:15 hod

Cvičitelka: Kateřina Kopecká

Všichni naši cvičitelé jsou proškoleni a mají osvědčení.