Nabízíme vnitřní prostory sokolovny i venkovní hřiště pro soukromé účely. Oslavy narozenin, výročí, firemní večírky, společenské, sportovní a kulturní akce.

Vítejte na našich oficiálních webových stránkách.

Vítejte v Tělocvičné jednotě SOKOL Zlonice, která je organizačně začleněna do župy Budečské. Na těchto stránkách naleznete všechny potřebné informace o našem programu, cvičení, oddílech, kulturních akcí, fotogalerii a ostatní.

Sponzoři a podporovatelé:

Městys Zlonice

obec Dřínov

obec Hobšovice

obec Stradonice

obec Beřovice

obec Královice

Sokolská Župa Budečská

Řeznictví u Čecha Zlonice

Zahradnictví Řezáčová Zlonice

K+K Auto Dřínov

ČSCH Šlapanice

Dům dětí a mládeže "Ostrov" Slaný

manželé Klára a Tomáš Havrdovi

paní Jaroslava Švadlenková

manželé Vašek a Eliška Houškovi

Dana Šímová a Jakub Krček (firma Cormet Dřínov)

Tělocvičnou jednotu SOKOL Zlonice nejen finančně podporuje  městys Zlonice.

Obnova florbalu!!!

Podařilo se obnovit oddíl florbalu. Díky snaze několika sokolů bude každé úterý od 19:00-20:30hod možnost si zahrát tento oblíbený sport v naší sokolovně. Co sebou?-Přezůvky, florbalovou hokejku.

! ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ! z důvodu nemoci se ruší čtvrteční zdravotní cvičení do odvolání.

Cvičení dětí s rodiči ,, ČIPERKOVÉ S Pavlínou (předtím s NIKČOU)" Cvičení je vhodné pro chodící děti cca od 1.roku do 3.let (pokud se budou chtít účastnit maminky s dětmi mladšími, musí brát na zřetel, že se nemůžou zúčastnit všech aktivit) Čiperkové vedla cvičitelka a učitelka mateřské školky na rodičovské dovolené Nikol Fíková(nyní opět na mateřské). Od ledna ho vede Pavlína Šnajberková. Hlašte se prosím do sz - přidáme Vás do fb skupiny, kde se dozvíte více informaci.

Cvičení je ve středu od 10:00-11.00hodin.

KLUBÍK SOKOLÍK.Co Vás čeká ? Dětský koutek pro nejmenší se spousty hraček. Tvořivé dílničky s Katkou a Danou na aktuální témata a sportovní aktivity.                                               Cvičení ve čtvrtek od 17:15-18:15hodin.

KRUHÁČ s Katkou každou středa

v 17:15-18:15hod nebo dámská posilovna

Trénink je velice efektivní metoda cvičení, kde si procvičíte a posílíte celé tělo. Kruhový trénink je velice účinný na zlepšení kondice, tvarování těla, a především na hubnutí.

Strečink s Helčou -každý čtvrtek od 7.3 od 19:30 hod. Cvičení bude trvat 45minut. Jde o protažení svalů a rozvoj kloubní pohyblivosti. Snížení svalového napětí a udržení  svalové pružnosti.

Přihlášky na mail, fcbk nebo telefon 722 479 505 (formou sms)

Podmínky pro vstup od roku 2024- stát se členem sokola

(zaplatit členský příspěvek dospělý 2 000 Kč bez brigád,       1 500 Kč s brigádami, důchodci 500Kč, děti 700kč) nebo

jednorázové vstupné důchodci, děti 50kč, ostatní 70kč.

Možnost platby členského příspěvku na číslo bankovního účtu sokola : 245967404/0300                                              (do zprávy pro příjemce napište prosím vaše jméno, příjmení a oddíl kam chodíte-stačí jeden, pokud jich navštěvujete více. Do V.S. vaše datum narození)

příklad: Kopecký Jakub, posilovna                                        VS: 18071990 (BEZ TEČEK)

K dispozici je aktualizovaný rozvrh cvičení pro rok 2024.

Co sebou? Ručník, přezůvky, sportovní oblečeni a pití.

Většina zdravotních pojišťoven proplácí členské příspěvky v sportovních spolcích. Informujte se proto o této možnosti u Vaší zdravotní pojišťovny.

Zájemci se mohou hlásit na fcbk nebo na tel. 722 479 505 (prosím psát SMS)

Budeme rádi, pokud se rozšíří základna sportovních oddílů. Pokud máte zájem zavést ve Zlonicích nový druh sportu nebo aktivitu, rádi Vám nabídneme prostory.

Také existuje možnost pronájmu prostor sokolny pro soukromé i veřejné akce (plesy, zábavy, oslavy, prodejní akce, sportovní a kulturní vyžití).

Je potřeba údržba strojů servisem a něco to stojí, tudíž bylo v září na schůzi výboru rozhodnuto o zaplacení "provozné" částky za jednotlivý vstup pro používání posilovacích strojů (dámské i "pánské")

členové 20Kč/ za vstup

členové důchodci 10Kč/ za vstup

Nečlen 70Kč

Nečlen důchodce, děti 50Kč

Tímto našetříme na údržbu, opravu a nákup nových strojů.

Přijďte si s námi zasportovat!!!
            V zdravém těle zdravý duch!

ROZVRH CVIČENÍ

17:00-18:30 fotbalová příprava

19:00 - 20:00 aerobik

13:15-14:15 míčové hry(pro žáky ZŠ)

17:00-19:00 líný tenis

19:00 - 21:00 florbal

10:00 - 11:00 "Čiperkové" s Pavlínou

17:15-18:15 kruhový trénink s Katkou/dámská posilovna

18:30-20:00 stolní tenis

17:15 - 18:15 "Sokolík" s Katkou a Danou

18:30 - 20:00 líný tenis

19:30-20:15 strečink s Helčou

Pátek, Sobota, Neděle - sokolovna se pronajímá pro soukromé účely.

posilovna :  v době, kdy probíhá v sokolovně cvičení, je možno využívat posilovnu (dámské/klasické stroje) nebo po dohodě (při skupině zájemců)

na tel. 722 479 505

Cena uvedených cvičení je 70 Kč / hodina.

důchodci a děti 50 Kč / hodinu

viz. Podmínky pro vstup od roku 2024

Důležité soubory ke stažení zde:

E-mail: zlonicesokol@seznam.cz