Členství

Proč a jak se stát členem ?

Chcete začít cvičit? Vyberte si oddíl nebo cvičení, kam chcete chodit a přijďte se na cvičení podívat. Pokud se Vám hodina bude líbit a chcete za ní platit méně než je zvykem nebo docházet na více druhů sportovních aktivit, pak je správným rozhodnutím vstoupit do Sokola.

Chodíte již cvičit do sokola a platíte za jednotlivé vstupy? Pojďte se stát členem a ušetřete! Stanete-li se členem, zaplatíte roční členský příspěvek (leden - prosinec) a můžete tak využívat všechna cvičení, která nabízíme.

Přihlášku můžete získat od cvičitele/cvičitelky oddílu nebo si ji stáhněte (viz. níže). Vyplněnou přihlášku odevzdáte cvičiteli/cvičitelce zároveň se zaplacením členských příspěvků.

nyní je možnost poslat členský příspěvek i na číslo bankovního účtu: 245967404/0300

(do zprávy pro příjemce napište prosím vaše jméno, příjmení a oddíl kam chodíte-stačí jeden, pokud jich navštěvujete více. Do V.S. vaše datum narození)

příklad: Kopecký Jakub, posilovna, 18.7.1990

Členské příspěvky na rok 2024

Dospělí  2 000,- Kč/ rok bez brigád (s brigádou 1 500,- Kč)

Důchodci 500,- Kč/rok

Děti 700,- Kč/rok

Jednotlivé vstupy pro nečleny důchodci a děti 50kč/hodinu, ostatní 70,- Kč za hodinu.

Většina zdravotních pojišťoven proplácí členské příspěvky v sportovních spolcích. Informujte se proto o této možnosti u Vaší zdravotní pojišťovny.